Słodkie sny

Dzieci ruchliwe i ciekawe świata

Paź
17

ochraniacz do łóżeczka

Kwestia opieki nad dzieckiem zawsze jest związana z niepewnością, czy podejmowane decyzje są słuszne i czy na pewno służą maleństwu. Wynika to nie tylko z kruchości nowonarodzonych członków rodziny, ale także z tego, że każde dziecko jest inne i nie sposób porównywać go z innymi.

Różnice na samym początku

Wieloma poradami innych rodziców można się kierować, ale każdą z nich trzeba przeanalizować pod kątem potrzeb i charakteru własnego dziecka. Szczególnie na początku rozwoju ważne jest, aby obserwować jego zachowania i właściwie na nie reagować. Jednym z przykładów jest kwestia stosowania ochraniaczy do łóżeczek. Nie każdemu dziecku taki gadżet może być potrzebny, ale czasem włożony do łóżeczka ochraniacz może być niezbędny.

Komu przyda się ochraniacz do łóżeczka?

Osłona na szczebelki łóżeczka przyda się szczególnie dzieciom bardzo ruchliwym, czyli tym, które od wczesnych tygodni wiercą się na materacyku, a w późniejszej fazie rozwoju próbują wstawać i opierać się o szczebelki. Ochraniacz do łóżeczka Trilli zapewni takiemu wiercipięcie bezpieczeństwo i miękkie lądowanie przy pierwszych bardziej zdecydowanych ruchach. Zapobiegnie też niekontrolowanemu wkładaniu rączek i nóżek między szczebelki.

Comments

Comments are closed.